Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Spotkanie przedwyborcze z mieszkańcami

dodano 2014-11-03 23:26 w kategorii: Informacje

Dzisiaj o godzinie 17:30 w siedzibie kutnowskiego SLD przy ul. Staszica 7 odbyło się spotkanie otwarte dla mieszkańców powiatu kutnowskiego. W spotkaniu uczestniczyli: Sekretarz Generalny SLD - dr Krzysztof Gawkowski, Wiceprzewodnicząca Krajowa SLD Paulina Piechna-Wieckiewicz, Poseł na Sejm Cezary Olejniczak oraz Sekretarz Wojewódzki SLD Ryszard Kaczkowski.

Podczas spotkania przeprowadzona została dyskusja dotycząca problemów mieszkańców naszego regionu oraz zostały poruszone kwestie ścieżki, jaką powinny kierować się władze samorządowe, żeby zlikwidować bądź zmniejszyć istniejące problemy. Na koniec spotkania uczestnicy mogli zadawać pytania do gości, co cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem ze strony przybyłych mieszkańców naszego miasta. Na pytania udzielono wyczerpujących i merytorycznych odpowiedzi.

Po spotkaniu w siedzibie SLD Kutno obyła się konferencja prasowa. Podczas tej konferencji Sekretarz Generalny SLD - dr Krzysztof Gawkowski zarekomendował kandydaturę Bartosza Wojciecha Serendy na prezydenta miasta. Dr Krzysztof Gawkowski stwierdził, że Bartosz Wojciech Serenda jest wyjątkową osobą z kilku powodów, m. in. przez to , że jak nikt inny kocha Kutno i chce je zmieniać na lepsze. Na zakończenie swojej wypowiedzi, Sekretarz Generalny powiedział, że SLD łatwo skóry nie sprzeda, a powalczy o to, by 16 listopada wszystkich pozytywnie zaskoczyć.

Na zakończenie konferencji głos zabrał  Bartosz Wojciech Serenda , który stwierdził, że po raz drugi SLD przystąpiło do kampanii prezydenckiej i wystawia swojego kandydata na prezydenta miasta Kutno. Przypomniał on również, że w poprzednich wyborach SLD uzyskało drugi wynik wyborczy i pokonało PO oraz PiS. Przewodniczący struktur powiatowych dodał, że w tegorocznych wyborach samorządowych pojedynek również nie będzie łatwy. Podsumowując zauważył, że jest ważniejsza rzecz, od wyborów prezydenckich - ocalenie powiatu kutnowskiego, uratowanie miejsc w kutnowskim szpitalu, odsunięcie skompromitowanej ekip Platformy Obywatelskiej, PiS-u i Pokoleń od zarządzania powiatem.Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.