Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Grill wojewódzki SLD

dodano 2014-09-17 11:26 w kategorii: Powiatowe

Grono członków i sympatyków SLD z województwa łódzkiego spotkało się w sobotnie popołudnie 28 czerwca na ognisku w Żychlinie. Organizatorem imprezy była Rada Powiatowa SLD w Kutnie oraz Forum Równych Szans i Praw Kobiet powiatu kutnowskiego.  Spotkanie zaczęło się od powitania przez przewodniczącego Rady Powiatowej SLD,Bartosza Serendę, przybyłych gości ,wśród których znalazł się między innymi poseł i przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD, Dariusz Joński.
 

Głównym celem spotkania była integracja członków SLD z województwa łódzkiego. Zaraz po oficjalnej części przyszedł czas na wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Sympatycy SLD wraz z rodzinami spędzili wieczór na smażeniu kiełbasek przy ognisku ,wspólnych śpiewach i tańcu. Nie zabrakło również czasu na dyskusję o palących problemach powiatu i bieżącej sytuacji w Polsce i regionie. Na pytania członków SLD z regionu chętnie odpowiadał poseł Dariusz Joński, który przyznał, że miło spędził czas w gronie przyjaciół z powiatu kutnowskiego.

- Zawsze miło jest spotkać się z ludźmi, którzy doceniają naszą pracę. Wierzę ,że wspólnie z członkami SLD z powiatu kutnowskiego dobrze przepracujemy okres przedwyborczy , a dzisiejsze spotkanie pozwoli nam zebrać siły przed zbliżającymi się wyborami -mówi poseł Dariusz Joński.

Spotkanie było ze wszech miar udane, spełniło swoją rolę. Po integracyjnej zabawie ze wzmożoną energią i pełni zapału wracamy do pracy.

 

 

 


 

 Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.