Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

3xTAK DLA GODNEJ PRACY

dodano 2014-07-22 10:40 w kategorii: Akcje

Kutnowski SLD przypomina, że zbierane są podpisy w ramach ogólnopolskiej akcji „3xTAK”. Celem jest zbiórka podpisów po trzema projektami ustaw dotyczących godzinowej płacy minimalnej, ograniczenia ilości umów śmieciowych i podwyżki rent i emerytur. SLD chce płacy minimalnej na poziomie minimum 10 złotych za godzinę, ograniczenia ilości umów śmieciowych, a także podwyższenia o 200 złotych najniższych emerytur i rent oraz przekonać Polaków do pomysłów prezentowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Akcja dotrze do wielu miejsc w Polsce, gdzie członkowie SLD będą przekonywać o słuszności postulatów, które mają na celu wyrównywać szanse społeczne. Naszych członków możecie Państwo spotkać na ulicach Kutna, Żychlina i Krośniewic w każdym dniu tygodnia. Chcąc złożyć podpis poparcia dla tej akcji, należy posiadać przy sobie dowód osobisty (bądź pamiętać adres zameldowania figurujący w dowodzie osobistym oraz pamiętać numer ewidencyjny PESEL). Zapraszamy wszystkie osoby do poparcia tej niezwykle ważnej inicjatywy!!!Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  godzinę temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  4 godziny temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  4 godziny temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.